Kokcistop A, Kokcistop B, SiMa

Kokcistop A – opeřenci

Bylinný vodný extrakt.
SNÍŽENÍ VÝSKYTU KOKCIDIÓZY A BAKTERIÁLNÍCH ONEMOCNĚNÍ

Pro holuby, drůbež, papoušky a bažanty.
Podporuje funkci imunitního systému a trávicího traktu. Díky složení napomáhá snížení počtu patogenních bakterií v krmivu i ve střevě, čímž přispívá k nižšímu riziku výskytu průjmových onemocnění. Podporuje také využitelnost živin v krmivu, díky nižšímu pH přispívá k zamezení rozvoje bakterií a plísní v napájecí vodě. Má příznivý účinek při potlačování rozvoje kokcidií rodu Eimeria.


Kokcistop B – savci

Bylinný vodný extrakt.
PREVENCE KOKCIDIÓZY A BAKTERIÁLNÍCH ONEMOCNĚNÍ

Pro prasata, skot, ovce, kozy, králíky a zvěř.
Přispívá k stimulaci metabolismu a zlepšení imunity organismu. Přípravek podporuje odolnost proti bakteriálním chorobám a kokcidióze. Pomáhá redukovat potíže zažívacího traktu, má silný antibakteriální účinek ve střevě a napomáhá nižšímu riziku výskytu průjmových onemocnění. Přispívá ke zlepšení trávení, zažívání a podporuje využitelnost živin v krmivu. Díky nízkému pH dochází k okyselení napájecí vody a tím i ke konzervaci a stabilizaci, přispívá k potlačení rozvoje patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.


SiMa

Bylinný vodný extrakt.
REGENERACE ORGANISMU, VITALITA A SPOKOJENOST ZVÍŘAT

Vhodné pro všechna zvířata.
Extrakt obsahuje komplex bioflavonoidů nazývaný Silymarin, který je ještě silnějším antioxidantem než vitamíny C a E. Díky tomu pomáhá chránit jaterní buňky před jedovatými látkami vyvolávajícími zánět jater. Silymarin přispívá ke zvýšené odolnosti buněčné membrány proti pronikání virových toxinů a hepatotoxických látek, napomáhá regeneraci jaterních buněk, což souvisí s jeho schopností podporovat proteinovou syntézu. Tyto účinné látky dokážou napomoci řešení problémů i ve střevním traktu, vnitřní orgány se lépe čistí od nánosu různých léčiv. Zvířata mají lepší funkci zažívacího i přijímacího traktu, celkově jsou vitálnější a spokojenější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *